+90 (533) 889 69 79 | +90 (548) 836 69 79
KKTC JET TEMİZLEME
Her türlü tıkanıklık profesyonel şekilde açılır.Mutfak tıkanması,klozet tıkanması,kanalizasyon ve lavabo tıkanmlar.Her türlü gider tıklanmaları için bizi arayabilirsiniz.
Hemen Ara

Temiz su tesisat borusu tıkanıklığı açma işlemi

Temiz su tesisat borusu tıkanıklığı açma işlemi

Bazen evlerde kullandığımız su aniden azalmaya başlar hatta bazı dairelerde çamaşır ve bulaşık makinesini çalıştıramaz duruma gelir. Kombiye basınçlı su gelmediğinde sıcak su vermez. Bunun sebebi soğuk su kombiye basınçlı girmediğinde ateşleme yapmamasıdır. Su tesisat borularının içine şebeke suyundan karışan kaba parteküller su sayacı içerisinde filtreyi tıkar yada boru içerisinde dar bir noktada sıkışır kalır. Yada farklı bir problem anlatayım size ustanız kaynak yaparken boruyu fazla ısıtıp tıkamıştır. Bu bölgeden su geçerken basıncı düşer ve musluklardan su az akmaya başlar. Sonradan tıkanan borularda kırma dökme yapmadan tıkanıklığı açıyoruz. Fakat yeni aldığınız dairede ilk günden beri su az geliyorsa tıkalı olan yeri noktasal tespit edip oranın kaynağını baştan yapmak gereklidir. İnşaat hatalarından kaynaklı problemlerin noktasal yerini bulup kırmaktan başka çare bulunmaz.

Temiz su tesisat borusu tıkanıklığı açma işlemi, firmamızın gözetiminde uzman ekiplerle son teknoloji cihazları kullanarak kırmadan açılmaktadır. Su tesisat borularında meydana gelen tıkanmaları kırmadan ilaçlı uygulamalar ile açıyoruz. Bu işe özel alman teknolojisi makineler ile ve kimyasal ilaçlar ile tıkanan boruları kırmadan açıyoruz. Sıcak su borusu veya soğuk su borularında şebeke suyundan gelen toprak kum veya ufak bir yabancı madde plastik boruların ek yerinde tıkanır ve musluk suyunun tazikli bir şekilde akmasını önler. Su tesisat musluklarınızın kontrolü gerçekleştikten sonra sadece İstanbul tesisata özgü uygulama yapılma başlar. Bu uygulamamız yaptığımız bir çok testin sonunda %99 sonuca ulaşmıştır. Size kalan evinizin duvarlarını seramiklerini kırdırmadan önce bir kez daha düşünmek. Bu uygulama sizi zahmetli ve pahalı tadilat işlerinden kurtarabilecek şekilde tasarlanmıştır. Galvaniz su tesisat borularında eğer çok aşırı su taşı oluşumu gerçekleşmemişse bu uygulamanın faydasını demir borularda da görebilirsiniz. Sıhhi tesisat tecrübemizi teknoloji ile birleştirdik. Servis hizmetimiz Kıbrıs’ın her yerine, Lefkoşa’dan Dipkarpaz’a, Mağusa’dan Güzelyurt’a, Girne’den  vardır.

Su Borusunda Tıkanıklık Açmak için Uygulanan Yöntemler

  1.  Musluklarınızdan su çok az gelmeye başladığında
  2.  Çeşmelerden akan suyun tazyiki azaldığında
  3.  Suyun tazyiki nasıl arttırılır? Çözümünü öğrenmek için
  4.  Musluk ve bataryalar tıkalı olduğunda açmak için
21 Aralık 2016
4.793 kez görüntülendi
Hemen Arayın - kktcellHemen Arayın - vodafoneYerinde Tespit Formu
× Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz ?