+90 (533) 889 69 79 | +90 (548) 836 69 79
KKTC JET TEMİZLEME
Her türlü tıkanıklık profesyonel şekilde açılır.Mutfak tıkanması,klozet tıkanması,kanalizasyon ve lavabo tıkanmlar.Her türlü gider tıklanmaları için bizi arayabilirsiniz.
Hemen Ara

Kanalizasyon Temizliği

Kanalizasyon Temizliği

Kanalizasyonlar zaman geçtikçe dolar ve çevreyi, insan sağlığını tehdit edecek boyuta gelir. Belirli bir zaman sonra kanalizasyon dolar ve temizlenmesi gerekir. Bu işlemin periyodik olarak yapılması daha uygun olur.

Kanalizasyon temizleme işlemi dolu kanalların hidrolik akışının sağlanabilmesi ve kokulara sebebiyet vermemesi için periyodik olarak anlaşmalı firmalar tarafından temizlenmesi gerekmektedir.

Eski yıllardan alt yapı temizlik işleri ilkel teknikler kullanılarak yapılmaktaydı. Şimdi ise yeni teknoloji imkanlar ile kanalizasyonların temizliği yapılabilmektedir. Kanalizasyon içerisine gönderilen teknolojik cihazlar sayesinde tıkanıklığa sebep olan yer belirlenir. Uygun teknikler kullanılarak kombine kanal temizleme araçlarımız yani vidanjör sistemleri sayesinde güvenli olarak temizlenir.

Vidanjör üstünde bulunan pis su çekme sistemi sayesinde kanalizasyon içerisinde biriken pis su ve atıklar çekilir. Sonrasında kanalizasyon hattının verimli olarak çalışabilmesi için kanal içerisine temiz su bırakılarak kanalın artık eskisi gibi temiz bir akış ile çalışması sağlanır.

Kanalizasyon Temizliği Nasıl Yapılır?

  • Kanalizasyon temizliği ilk olarak robot cihazlar kullanılarak yapılır.
  • Kombine kanalizasyon temizlik araçlarına ihtiyaç duyulur.
  • Kanalizasyon kapağı açıldıktan logardaki pislikler makine içine alınır.
  • Pislikler alındıktan sonra kanal içine temiz su gönderilerek çalışması sağlanır.

09 Aralık 2016
Kanalizasyon Temizliği için yorumlar kapalı
4.226 kez görüntülendi
Hemen Arayın - kktcellHemen Arayın - vodafoneYerinde Tespit Formu
× Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz ?