+90 (533) 889 69 79 | +90 (548) 836 69 79
KKTC JET TEMİZLEME
Her türlü tıkanıklık profesyonel şekilde açılır.Mutfak tıkanması,klozet tıkanması,kanalizasyon ve lavabo tıkanmlar.Her türlü gider tıklanmaları için bizi arayabilirsiniz.
Hemen Ara

Pis Su Gideri Tıkanıklığı Açma Bizim İşimiz

Pis Su Gideri Tıkanıklığı Açma Bizim İşimiz

Pis su gideri tıkanıklığı açma hizmeti sunan KKTC JET TEMİZLİK, ev ve iş yerlerinde oluşan tuvalet, banyo, mutfak, küvet, lavabo, pimaş, kanal ve logar gibi pis su gider kanallarının tıkanıklığını kırmadan dökmeden profesyonel cihazlarla açmaktadır. KKTC’nin tüm noktalarına sabit fiyat politikası ile tıkanıklık sorunlarına çözüm üretmekteyiz.

Pis Su Gider Tıkanıklığı Neden Oluşur ?

  • Tıkanıklığın oluşum yeri tuvaletler ise, gidere atılan erimeyen maddelerden kaynaklanır, örneğin ıslak mendiller, poşetler, plastik şampuan kapakları, kulak temizleme çubukları, havlu kağıtlar, kalitesiz tuvalet kağıtları gibi nesneler tuvaletleri tıkamaktadır.
  • Söz konusu tıkanıklığın yeri mutfak gideri yada banyo lavabo giderleriyse, yağlı yemek artıkları, çay çöpleri, sabun kalıntıları, kıl saç gibi atıklar, giderlerden geçmeyerek lavaboları tıkamaktadır.
  • Bunların dışında usta hataları da sık sık gider tıkanmalarının sebepleri olarak karşımıza çıkmaktadır, örneğin yanlış eğim verilmiş pimaş boruları, kalitesiz kullanılan tesisat malzemeleri, yanlış planlanmış gider boruları başlıca tıkanıklık sebepleridir.
  • Yağmur suyu giderleri de çamurlaşmış toz birikintilerinden, yaprak gibi çevresel faktörlerden tıkanan gider pimaşları da tıkanabilmektedir.
  • İnşaat esnasında tuvalet giderlerine düşen çimento, moloz, beton, taş gibi maddelerin de giderleri tıkadığı görülmektedir.

Pis Su Giderleri Kırmadan Açılabiliyor mu ?

KKTC’de sadece teknolojiye yatırım yapmış, müşteri memnuniyetini önemseyen kurumsal tesisat firmaları tarafından kullanılan, gider açma cihazları, tıkanıklık açan robot cihazları ile kırmadan pis su giderleri açılabilmektedir.

Önce Tıkanıklığın Sebebi Bulunmalı !

Düzenli kullandığınız lavabo ve tuvaletlerin giderleri zaman zaman tıkanıyorsa, tıkanıklık açma cihazları ile evinize gelen sıradan tesisatçılar, olası sorunun sebebini araştırıp tespit etmeden anlık çözüm üretmektedirler, Bir sorunun meydana gelmesi için çeşitli sebepleri olması gerekir, İşte bu noktada KKTC Jet Temizleme devreye girmektedir.

  • Biz Neler Yaparız ?

Kullandığımız modernsistemleri sayesinde pis su gider borularının içini görüntüleyerek, tıkanıklığın sebebini tespit ederiz. Tespit edilen tıkanıklık sebebine göre, kullanılan tıkanıklık açma robotumuza uygun aparat seçerek, kısa sürede tıkanan giderleri açarız.

  • Biz Varsak Sorun Yoktur !

Tüm çalışmalarımız garantilidir, yapılan tüm işlemler kırma dökme olmadan yapılır, kullanılan tüm cihazlar son teknoloji ürünlerdir. Sorunu çözmek için uzman personellerimiz kısa sürede sizleri ziyaret ederek servis hizmeti sağlar. İstanbul’un tüm noktalarına tek fiyat politikası ile hizmet sağlarız. Sizin memnuniyetiniz bizim gurur kaynağımızdır. Pis su gider tıkanıklığı için bizleri arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

10 Aralık 2016
3.457 kez görüntülendi
Hemen Arayın - kktcellHemen Arayın - vodafoneYerinde Tespit Formu
× Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz ?