+90 (533) 889 69 79 | +90 (548) 836 69 79
KKTC JET TEMİZLEME
Her türlü tıkanıklık profesyonel şekilde açılır.Mutfak tıkanması,klozet tıkanması,kanalizasyon ve lavabo tıkanmlar.Her türlü gider tıklanmaları için bizi arayabilirsiniz.
Hemen Ara

Pimaş Açma

Pimaş Açma

Pimaş borularının kullanılmış olduğu yerlerde (küvet, banyo, batarya) bina içinde veya dışındaki paralel olarak döşenmiş borulara pimaş borusu denilmektedir. PVC bir malzemeden üretilmiş olduğundan dolayı boru hatları içerisinde çoğunlukla tıkanma sorunları meydana getirebilmektedir.

Pimaş borularının asıl tıkanma sebebi ise katı atıkların gider hatlarına bırakılmasından dolayı tıkanma sorunları meydana gelebilmektedir. Pimaş hatları içerisine bırakılan inşaat malzemeleri, tuvalet kağıdı, ıslak mendil, çocuk bezi, kimyasal atıklar vb. maddeler pimaş borularını tıkayabilmektedir. Bunların haricinde yanlış yapılan tesisat sorunları nedeniyle de bir takım tıkanıklara sebebiyet olabilmektedir.

Kıbrıs pimaş açma firması olarak her türlü tıkanıklık sorunlarında bireysel ve kurumsal olarak müşterilerimize profesyonel biçimde destek sunmaktayız. Pimaşların açılmasında boru görüntüleme cihazları kullanarak tıkanma sorununa sebebiyet veren asıl nedenler araştırılarak temizlik hizmetlerine başlarız. Bu cihazlar sayesinde müşterilerimize daha sürede temizlik hizmeti verirken aynı zamanda ekonomik bütçelere ile müşterilerimize yardım sunmayı hedefleriz.

Teknolojinin alt yapı hizmetlerindeki gelişmiş değişikliği sayesinde robot teknik cihazlar kullanarak dijital olarak alt yapılar, tıkanma sorunları, gider hatlarının görüntülenmesi, kanal temizlik çözümleri kısa sürede minimum maliyetler çerçevesinde sağlanıp maksimum değerler elde edilmesi beklenir. Kullanmış olduğumuz pimaş açma cihazları ile tıkanıklığa neden olan cisimler parçalanarak temizliğini yapmaktayız. Boruların içine gönderilen çelik yaylar sayesinde bu işlem uygulanmaktadır.

 

09 Aralık 2016
Pimaş Açma için yorumlar kapalı
2.062 kez görüntülendi
Hemen Arayın - kktcellHemen Arayın - vodafoneYerinde Tespit Formu
× Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz ?