+90 (533) 889 69 79 | +90 (548) 836 69 79
KKTC JET TEMİZLEME
Her türlü tıkanıklık profesyonel şekilde açılır.Mutfak tıkanması,klozet tıkanması,kanalizasyon ve lavabo tıkanmlar.Her türlü gider tıklanmaları için bizi arayabilirsiniz.
Hemen Ara

Rögar Temizleme

Rögar Temizleme

Kanalizasyon su giderleri yani diğer bir adı ile rögarlar periyodik aralıklar ile profesyonel makinelerin yardımı kullanılarak temizletilmesi gerekmektedir. Genellikle rögarların tıkanması rögar giderlerinin içine giden katı büyük maddelerden dolayı tıkanmaktadır. Rögarların büyük tehlikelere sizleri maruz bırakmaması için zamanında temizliğinin yapılması ve rögar kapakları ile kapatılmış olması gerekmektedir.

Kare ve silindirik yapı şekline benzeyen rögarlar düzenli olarak temizlenmez ise pislikler zaman içinde birikerek boru hatlarını kapatır ve rögar açma ve rögar temizleme işlemlerinin yapılması gerektirir.

Günümüzde bina apartman yapılarının eski olmasından dolayı bazen logar yeri bilinememektedir. Bu gibi durumlarında rögar yerinin tespitinin sağlanması için hiçbir kazı işlemi yapılmadan tamamen firmamıza ait teknolojik cihazların yardımı ile rögar yerinin tespiti sağlanmaktadır. Bu cihazlar sayesinde aynı zamanda rögarın derinlik tespiti de sağlanmaktadır. Cihazlar ile rögarın yeri tespit edildikten sonra sırada rögar açma işlemi gelmektedir. Deneyimli personel kadromuz kısa bir zaman içerisinde rögarın temizleme işlemini tamamlar.

Rögarlar zamanında temizletilmediğinde özellikle yaz aylarında oldukça kötü kokuları yaymaya başlamaktadır. Buda oldukça rahatsız edici bir durumdur ve sağlıksız koşullar altında yaşamaya maruz bırakmaktadır. Rögarlar çok sık kullanıma bağlı olarak temizletilmesi ve her yıl periyodik bakımlarının yapılması gerekmektedir. Rögar kapaklarının yerlerinin dizaynı ortada olması gerektirmektedir ki temizleme işlemleri yapıldığında rahatça temizlik işlemleri sağlanabilsin. Rögarların kapakları kolay ve rahat açılabilir özelliğini taşıması gerekmektedir.

Rögar temizliğine başlanılmadan önce kanal görüntüleme makineleri ile kanal durumunun tespitinin yapılması gereklidir. Özdoğan Teknik olarak rögar temizlik işlemlerini hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilmek adına kombine kanal temizleme araçları ve vidanjör ekipmanları kullanarak rögar temizliğini yapmaktadır.

 

09 Aralık 2016
Rögar Temizleme için yorumlar kapalı
2.690 kez görüntülendi
Hemen Arayın - kktcellHemen Arayın - vodafoneYerinde Tespit Formu
× Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz ?