+90 (533) 889 69 79 | +90 (548) 836 69 79
KKTC JET TEMİZLEME
Her türlü tıkanıklık profesyonel şekilde açılır.Mutfak tıkanması,klozet tıkanması,kanalizasyon ve lavabo tıkanmlar.Her türlü gider tıklanmaları için bizi arayabilirsiniz.
Hemen Ara

Tıkalı Gider Açma

Tıkalı Gider Açma

KKTC JET TEMİZLEME olarak Lefkoşa, Mağusa, Girne, Güzelyurt, İskele başta olmak üzere siz değerli müşterilerimize profesyonel ekipmanların kullanımı ile tıkanmış olan mutfak, banyo, lavabo, tuvalet gibi gider alanlarının deneyimli personellerimiz tarafından temizliğini sağlamaktayız.

Tıkalı giderlerin açılması konusunda sizlere profesyonel destek sağlayan alt yapı temizlik şirketimiz, konusunda uzman personellerimiz dahilinde hiçbir yeri kırmadan, zarar vermeden temizlik çözümleri üretmekteyiz. Bundan daha önceki yıllarda sektörümüzdeki makinelerin yetersiz düzeyde olmasından dolayı alt yapı temizlik hizmetlerinde bir takım sorunlar ortaya çıkmaydı. Ama şuanda kullanmış olduğumuz son sistem ekipmanların sayesinde temizlik hizmetleri kısa süre içerisinde yapılabilmektedir. Kullanmış olduğumuz ekipmanlar ile gider tıkanıklıklarını güvenli bir biçimde, hızlı ve hesaplı olarak temizliğini sağlamaktayız.

Kullanmış olduğumuz görüntülü kanal açma ve temizleme makineleri ile tıkalı tuvalet açma, tıkalı lavabo açma, tıkalı banyo açma, tıkalı mutfak gideri açma işlerinde günün her saati Kıbırs’ın (KKTC) her bölgesinde hizmet sağlamaktayız.

Kırmadan nasıl gider açıyoruz?
Kanal boru temizleme makineleri kullanarak tıkanık açma sorunlarınızı hasarsız ve kısa süre içerisinde temizliğini sağlıyoruz. Zamanında temizliği yapılmayan gider hatlarında kötü kokulara sebebiyet katarken, insan sağlığına da ciddi oranda zarar vermektedir. Kötü kokular sağlığınızı bozarken aynı zamanda psikolojik olarak da sizleri rahatsız etmektedir.

KKTC gider açma firması olarak sizleri tüm tıkanıklık sorunlarından kurtarıyor, sağlıklı yaşam alanları yaratıyoruz.

09 Aralık 2016
Tıkalı Gider Açma için yorumlar kapalı
3.947 kez görüntülendi
Hemen Arayın - kktcellHemen Arayın - vodafoneYerinde Tespit Formu
× Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz ?