+90 (533) 889 69 79 | +90 (548) 836 69 79
KKTC JET TEMİZLEME
Her türlü tıkanıklık profesyonel şekilde açılır.Mutfak tıkanması,klozet tıkanması,kanalizasyon ve lavabo tıkanmlar.Her türlü gider tıklanmaları için bizi arayabilirsiniz.
Hemen Ara

Tuvalet Açma

Tuvalet Açma

Tuvaletim Tıkandı Ne Yapacağım?
Konutunuzun ya da ofisinizin tuvaletlerinde tıkanmalar meydana geldi ise ve bu tıkanmalar neticesinde pis sular dışarıya taşmaya başladı ise, tuvalet tıkanıklığı açma konusunda profesyonel yardım almanız gerekmektedir. Sizin tarafınızdan tuvalet giderlerine uzun sopalar ya da demir parçaları sokulması, sorunun daha büyük seviyelere ulaşmasına neden olabilecektir. Bu sebepten ötürü, müdahale etmeden önce iki kere düşünmenizi tavsiye ederiz.

Tıkalı Tuvaletin Açılması
Yerleşim alanlarının en büyük sorunlarından olan tuvalet tıkanıklığı, firmamızın profesyonel çalışmaları ve teknolojik yardımcı aletleri ile hasarsız ve hızlı bir şekilde giderilmektedir. Firmamızın deneyimli personelinin elinde bulunan kanal açma robotu olarak bilinen cihaz sayesinde, tıkalı tuvaletleriniz hiçbir hasar ile karşılaşmadan açılacaktır. Robotun kol olarak ifade edilen parçaları pis su giderine gönderilerek tıkanıklığa neden olan malzeme parçalanacak ve tıkanıklık anında giderilecektir. Piyasada faaliyet gösteren ve tuvalet gideri açma konusunda iddialı olduklarını söyleyen rakiplerimizin aksine, olası arızaları daha büyük problemlere dönüştürmeden çözüm üretmekteyiz. Sunduğumuz tüm hizmetler, çağın gerektirdiği araçların eşliğinde ve firma personelimizin tecrübeleri dahilinde yerine getirilen profesyonel hizmetler sınıfına girmektedir. Yaptığımız her işlem, çözüm odaklı olmak ile birlikte, ihtiyaç sahiplerini memnun eden nitelikte, kaliteli hizmet anlayışı ışığında yerine getirilmektedir.

Tıkalı Tuvaletin Açılması
Firmamızın yerine getirdiği tuvalet açma hizmetleri, konut ya da iş yerinize geldiğimiz andan itibaren en fazla iki ile üç saat aralığında kesin çözüme ulaştırılmaktadır.

 

09 Aralık 2016
Tuvalet Açma için yorumlar kapalı
4.097 kez görüntülendi
Hemen Arayın - kktcellHemen Arayın - vodafoneYerinde Tespit Formu
× Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz ?