+90 (533) 889 69 79 | +90 (548) 836 69 79
KKTC JET TEMİZLEME
Her türlü tıkanıklık profesyonel şekilde açılır.Mutfak tıkanması,klozet tıkanması,kanalizasyon ve lavabo tıkanmlar.Her türlü gider tıklanmaları için bizi arayabilirsiniz.
Hemen Ara

Lavabo Açma

Lavabo Açma

Lavabo tıkanıklığı günlük hayatta başımıza gelebilecek rutin sorulardan bir tanesidir. Lavabolar tıkandığı zaman geçici yöntemlere başvurulabilir. Örneğin lavabo açıcı kimyasalların kullanımı ile kısa vadeli olarak lavaboların açılmasına yardımcı olabiliriz. Bilinmesi gerekir ki lavabo açma, doğru teknik ve ekipmanların kullanımı doğrultusunda yapılmaktadır. Eğer bilinçsiz kişiler tarafından farklı teknikler ile açılması uygulanırsa ciddi problemlere neden olabilmektedir.

Kendi kendinize lavabo gideri açma işlemi nasıl yapılır?
Aslında yeterli olan, işinize yarayacak tüm malzemeler banyonuzda bulunmaktadır. Eviniz içinde yaşam alanının geniş olması ve yeni boru hatlarının çap alanlarının küçük oluşu işinizi daha da kolaylaştıracaktır. Tıkalı olan gideri açmak için en hızlı olarak uygulayabileceğiniz çözüm çamaşır makinesi hortumunu alıp bulaşık makinesi veya çamaşır makinesine musluğuna bağlayın. Sonra tıkalı giderin içerisine doğru sokun ve musluğu sonuna kadar açın. Her tarafın ağzını sıkıca kapatın ve 30 saniye boyunca bekleyin. Gideri kısa süreli açtığınızı çok rahat göreceksiniz.

Lavabo tıkanıklığı profesyonel olarak nasıl açılır?
Lavabo açma hizmetlerinde firmamız KKTC JET TEMİZLEME olarak robot makineler yardımıyla lavaboların açılmasında hızlı ve güvenli teknikler kullanarak sizlere hizmet vermekteyiz. Robot cihazlar boru içini görüntülediğinden dolayı tıkanıklığa sebep olan nokta bu cihazlar sayesinde en kısa sürede bulunur, deneyimli personelimiz tarafından sorun giderilmiş olur. Teknolojiyi yakından takip eden firmamız müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmet sunabilmek için alt yapı hizmetlerinde fazla para harcamamanız bakımından profesyonel yöntemlere başvurmaktadır. Ankara lavabo tıkanıklığı açma konusunda deneyimli şirketimiz son model cihazlarımız ve alanında uzman ekibimiz ile günün her saati hizmet sağlamaktayız.

 

09 Aralık 2016
Lavabo Açma için yorumlar kapalı
3.873 kez görüntülendi
Hemen Arayın - kktcellHemen Arayın - vodafoneYerinde Tespit Formu
× Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz ?