+90 (533) 889 69 79 | +90 (548) 836 69 79
KKTC JET TEMİZLEME
Her türlü tıkanıklık profesyonel şekilde açılır.Mutfak tıkanması,klozet tıkanması,kanalizasyon ve lavabo tıkanmlar.Her türlü gider tıklanmaları için bizi arayabilirsiniz.
Hemen Ara

Kanalizasyon Arıza

Kanalizasyon Arıza

Kanalizasyon arıza çözümlerinde siz değerli müşterilerimize tıkanıklık sorunlarında etkili, ekonomik ve hızlı hizmet sunuyoruz. KKTC JET TEMİZLEME olarak hiçbir yeri kırmadan, zarar vermeden İngiliz teknolojisi ekipmanları kullanarak tuvalet, mutfak, banyo, lavabo ve diğer tüm tesisat işlerinizde günün her saati yanınızdayız.

Kanal tıkanıklıkların asıl sebebi ise bilinçsiz olarak kullanımından kaynaklıdır. Özellikle toplu yaşam alanları içerisinde olan apartmanlarda tuvalet giderlerine bırakılan ıslak mendil, ped ve diğer katı maddeler kanalizasyon arıza sorunlarını beraberinde getirir. Belirtmiş olduğumuz hususlara bağlı olarak lavabo, küvet gibi diğer gider alanlarına da zarar vermektedir. Kanalizasyon arıza işiniz olduğunda ne yapmanız gerekmektedir. Bunlardan dolayı da beklenmedik zamanlar içerisinde Günün her saati kesintisiz olarak hizmet sağlayan alt yapı şirketimiz bina içi ve bina dışında oluşan kanalizasyon sorunlarınızda problemlerinizi hızlı bir şekilde çözmek için çalışan profesyonel bir şirkettir.

Müşterilerimizin talep etmiş olduğu istek ve arzular ar-ge ekibimiz ile değerlendirilerek kanal temizliği işlemleri ve diğer alanlarda sunmuş olduğumuz tüm hizmetler değerlendirilir.

Temel prensiplerimiz arasında hizmette dürüstlük, ekonomik bütçeler ile her kesime hizmet sunabilmek, marka odaklı düşünebilmek ve sürekli teknolojiyi uyum sağlamaktır. Kanalizasyon arıza işlemlerinde günün her saati bizi arayabilirsiniz.

 

09 Aralık 2016
Kanalizasyon Arıza için yorumlar kapalı
2.523 kez görüntülendi
Hemen Arayın - kktcellHemen Arayın - vodafoneYerinde Tespit Formu
× Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz ?