+90 (533) 889 69 79 | +90 (548) 836 69 79
KKTC JET TEMİZLEME
Her türlü tıkanıklık profesyonel şekilde açılır.Mutfak tıkanması,klozet tıkanması,kanalizasyon ve lavabo tıkanmlar.Her türlü gider tıklanmaları için bizi arayabilirsiniz.
Hemen Ara

Kanalizasyon Görüntüleme

Kanalizasyon Görüntüleme

Teknolojinin ileri bir boyut kazanması alt yapı hizmetlerinde olan rahatlığı ve ayrıcalığı sizlere profesyonel ekipmanlarımız ile en iyi şekilde yansıtmaya devam ediyoruz. Günümüz koşullarında kanalizasyon temizleme firmaları tarafından teknolojik imkanlar olmadığından dolayı alt yapı hizmetleri yorucu, stresli ve ekstra maliyet oluşturan hizmetler olarak görülmekteydi. KKTC JET TEMİZLEME olarak siz değerli müşterilerimize kanalizasyon temizlik işlemi yapmadan önce ilk olarak kanal görüntüleme cihazları kullanarak sorunun asıl nedenini öğreniyor ve bilgisayar ortamında sorun teşkil edilen yer görüntülenerek etkili, hızlı ve güvenli olarak sizlere hizmet sağlıyoruz.

Kanalizasyon hattı görüntüleme işlemlerinin nasıl yapıldığı hakkında detaylı bilgi verecek olursak eğer belirtmiş olduğumuz hususları dile getirebiliriz.

Kanalizasyon hattına gönderilen kameralı robot teknik cihazlar kanalizasyon kroki hattına göre başlangıç ve bitiş noktasına kadar kamera gönderilir. Kanalizasyonun içi 360 derece görüntülenir. Kanalizasyonların içerisinde oluşan kırılmalar, çatlaklar veya çökme gibi unsurları bulunduruyor ise kroki hattı üzerinden işaretlenerek nokta atışı sorunun kaynağı tespit edilir.

Kanal Görüntüleme Nerelerde Kullanılır?

* Kanalizasyon şebeke hatlarının içinin görüntülenmesinde,
* Baca ve hatların görüntülenmesinde,
* Yağmursuyu şebeke hatlarının görüntülenmesinde,
* İçme suyu hatlarının görüntülenmesinde,
* Havalandırma kanallarının görüntülenmesinde,
* Girilmesi zor, karanlık bir ortamın görüntülenmesinde,

Gibi pek çok alan içerisinde kanal görüntüleme yapılabilmektedir. KKTC JET TEMİZLEME olarak siz değerli müşterilerimize kanal görüntüleme firmaları arasında yılların getirmiş olduğu tecrübe ile sabit, ekonomik bütçeler ile başta Ankara olmak üzere tüm Kıbrıs (KKTC) geneline hizmet vermekteyiz. Teknolojiyi en iyi şekilde entegre olarak kullanan şirketimiz kombine kanal temizleme araçlarımız ve alanında uzman personelimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

 

09 Aralık 2016
Kanalizasyon Görüntüleme için yorumlar kapalı
2.051 kez görüntülendi
Hemen Arayın - kktcellHemen Arayın - vodafoneYerinde Tespit Formu
× Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz ?